Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied

  • 83 m²
  • 4 soveværelser
  • 2 badeværelser

Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied ligger i La Corniche område i Marseille og tilbyder Jacuzzi, et spabad og en sauna.

Gæsterne vil nyde havet udsigt fra værelset.

Villaen byder på en overnatning i Marseille, 2 km fra Randonnées théâtrales Marcel Pagnol Cie Dans la cour des Grands og 2,1 km fra Regards de Provence Museum. Centrum for Marseille er mindre end 3 km væk. Denne indkvartering er 6 minutters gang fra Culti med retter af fransk køkken. Feriehus nyder godt af dens kystnære beliggenhed tæt på Eglise Saint-Antoine-de-Padoue. Busstoppested Vallon Jourdan ligger 10 minutter derfra.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied Marseille
T2 Equipe Au Calme + Terrasse A 1 Km De La Mer
pris kun for mobil

T2 Equipe Au Calme + Terrasse A 1 Km De La Mer

7.4
Godt 10 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
USD 89 USD 80
pr. nat
Maison Jardin+Jacuzzi L'Ete, Plage A 1 Km
pris kun for mobil

Maison Jardin+Jacuzzi L'Ete, Plage A 1 Km

8.5
Fremragende 4 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
Maison Confortable Avec Jardin A Marseille
pris kun for mobil

Maison Confortable Avec Jardin A Marseille

1 m fra overnatningsstedet
USD 229 USD 206
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Marseille Lufthavn
    29 km

    Togstationer

    Marseille Saint-Charles Train Station
    2,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Vagtservice
    • Udflugtsassistance/Billetbestilling

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    For børn

    • Tremmesenge/vugger
    • Brætspil

    Fritid

    • Adgang til strand
    • Solseng
    • Solterrasse
    • Have
    • Spa center
    • Jacuzzi

    På værelser

    • Varme
    • Patio
    • Terrasse

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV
    • CD-afspiller

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Kaffebar
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 20:00
    Udtjekning: fra 09:00 indtil 11:00
    Licensnr.13207008805DP
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied?
      Gæster i Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied skal tjekke ind senest 20:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied?
      Restauranter i nærheden af Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied omfatter Culti og Hako+.
    • Kan jeg tage mit kæledyr med til Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied?
      Ja, Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied er kæledyr. Men det anbefales at ringe i forvejen for at få det bekræftet.
    • Vil vi kunne nyde udsigten i den feriehus?
      Ja, vinduerne på den feriehus åbner sig mod en udsigt over havet.
    • Har denne feriehus et spabad?
      Ja, denne feriehus tilbyder et spabad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Marseille Lufthavn
    29 km

    Togstationer

    Marseille Saint-Charles Train Station
    2,7 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Villa Sidonie : Jardin+Jacuzzi En Ete, Plage A 17Min A Pied Marseille

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk